Witamy na stronie głównejSpotkanie z dietetykiem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Sonia Mika piątek, 13 grudnia 2019 12:56

17 grudnia zapraszamy na kolejna odsłonę zbrosławickich „Spotkań z ciekawym tematem". Będzie to znakomita okazja, by poznać wiele interesujących pomysłów na zdrowe żywienie. Spotkanie - „Przez żołądek do ... jelit! Zdrowie zaczyna się na talerzu" - poprowadzi Oliwia Płaczek.

Oliwia Płaczek to założycielka FitClinic Dietetyk. Jest absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Dietetyka. Pasjonatka zdrowego, aktywnego stylu życia, dietetyk który pokazuje, że diety nie są nudne a smaczne i kolorowe.

Uczy swoich pacjentów jak zamienić swoje codzienne przyzwyczajenia na zdrowsze, gdzie „efektem ubocznym" jest zmiana nie tylko sylwetki, ale i samopoczucia i zdrowia na lepsze. Dzieli się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem od 2015 roku - a zawód dietetyka to jej hobby.

- Spotkanie edukacyjne dla mieszkańców w ramach projektu „Aktywne Zbrosławice".

- „Aktywne Zbrosławice" – projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny".

spotkanie dietetyk

 

Wigilia dla samotnych

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Sonia Mika piątek, 13 grudnia 2019 09:38

Przed nami zawsze niecierpliwie wyczekiwany okres Świąt Bożego Narodzenia. Już wkrótce zasiądziemy do wigilijnych stołów, by wspólnie ze swoimi rodzinami celebrować tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jest to czas pełen spokoju, ciepła i radości, gdy gasną wszelkie spory, zapominane są urazy, a miłość i wsparcie ze strony bliskich są rozwiązaniem wszystkich problemów. To również czas przemyśleń, wspomnień oraz spotkań. Czas, który należy spędzać wspólnie z innymi.

Podobnie, jak w latach ubiegłych i wzorem tegorocznego spotkania wielkanocnego, Urząd Gminy Zbrosławice wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Gminną Biblioteką Publiczną pragnie zorganizować „Wigilię dla samotnych". Wspólne bożonarodzeniowe spotkanie odbędzie się 24 grudnia o godz. 11:00 w świetlicy gminnej w Wieszowie, przy ul. Bytomskiej 154. Dla chętnych zostanie zorganizowany bezpłatny transport, który zabierze i odwiezie z powrotem do domów.

Zgłoszenia na wigilię prowadzone są przez GOPS Zbrosławice. Zapraszamy serdecznie.

wigiliadlasamotnych

   

Spotkanie edukacyjne z kosmetologiem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Sonia Mika piątek, 06 grudnia 2019 15:35

Zbrosławickie „Spotkania z ciekawym tematem" w grudniu powrócą dwukrotnie. Na pierwszym z nich, już we wtorek 10 grudnia Agnieszka Pop przeprowadzi „Kosmetologiczne warsztaty zabiegowe higieny i wizerunku".

Agnieszka Pop to założycielka mobilnego salonu kosmetycznego Dermalia. Z wykształcenia kosmetolog, edukator zdrowotny oraz pedagog. Ukończyła studia kosmetologiczne na wydziale Ochrony Zdrowia w Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach, zdobywając tytuł licencjowanego kosmetologa oraz studia magisterskie na wydziale Nauk Społeczno- Pedagogicznych w Wyższej Szkole Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie na kierunku pedagogika (tytuł magistra edukacji zdrowotnej z rehabilitacją). Profesjonalnie zajmuje się kosmetologią leczniczą oraz pielęgnacyjną. Do jej zainteresowań należą nowoczesne naturalne metody walki z wszelkimi problemami skórnymi, jak i starzeniem się skóry.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu. Wstęp jest bezpłatny.

- Spotkanie edukacyjne dla mieszkańców w ramach projektu „Aktywne Zbrosławice".

- „Aktywne Zbrosławice" – projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny".

spotkanie kosmetolog

   

Strona 7 z 198