Witamy na stronie głównejMOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJEK!!!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Daria Michalik wtorek, 03 listopada 2020 11:24

Postać z bajki

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. W związku z tym, zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w zabawie, polegającej na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej ulubionego bohatera.

Technika prac dowolna

Format: A4 lub A3


Kategorie wiekowe:

KATEGORIA I: 3-6 lat

KATEGORIA II: 7-14 lat


Przewidziane nagrody książkowe za trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii oraz wyróżnienie.

Zdjęcia prac należy przesłać na adres mailowy:


Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem.
Należy również podać wiek dziecka.
Opcjonalnie numer telefonu.

Na prace czekamy do 19 listopada.

Rozstrzygnięcie zabawy 23 listopada.

Zwycięzców poinformujemy drogą telefoniczną lub mailową.

Zapraszamy do zabawy!

 

INICJATYWY ODDOLNE - WYNIKI

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Daria Michalik czwartek, 22 października 2020 12:32

inicjatywy kopia

10 projektów zostało zgłoszonych do organizowanego w ramach „Aktywnych Zbrosławic” konkursu Inicjatyw Oddolnych (wyniki dostępne poniżej). Ostatecznie 7 z nich trzyma dofinansowanie częściowe lub całościowe. Wybrane projekty doczekają się realizacji jeszcze w tym roku.

Wśród zgłoszonych propozycji wiele dotyczyło zakupu ławek czy rewitalizacji ciekawych terenów. Wszystkie zgłoszone pomysły ocenione zostały pozytywnie, jednak kwota konkursu (20 000 zł) pozwala na wybór jedynie części z nich.

Projekt Aktywne Zbrosławice realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny)oś priorytetowa: IX Włączenie społeczne, działanie:9.1. Aktywna Integracja,poddziałania: 9.1.4 Wzmacnianie potencjału społeczno - zawodowego społeczności lokalnej, wsparcie działań wynikających z LSR obejmujących obszary wiejskie i rybackie.

WYNIKI KONKURSU

   

SPOTKANIE Z CIEKAWYM TEMATEM!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Daria Michalik poniedziałek, 12 października 2020 08:37

spotkanie-podroznik

W podróż przez 3 kontynenty zabierze ze sobą gość kolejnego "Spotkania z ciekawym tematem". Piotr Kowalczyk jest publicystą, geografem i przewodnikiem. Organizuje wyprawy, prowadzi szkolenia i prelekcje. Jest autorem serwisu "Globtroterzy" i festiwalu "Tydzień Ziemi".

Na prelekcję opartą o zdjęcia z różnych zakątków świata zapraszamy 13 października do świetlicy gminnej w Wieszowie. Początek o godz. 15:30. Spotkanie edukacyjne dla mieszkańców w ramach projektu “Aktywne Zbrosławice”.

"Aktywne Zbrosławice" - Projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny).

   

Strona 2 z 216