Witamy na stronie głównejZajęcia zimowe

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator piątek, 31 stycznia 2020 20:28

Podczas tegorocznych zajęć zimowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach poprzez prace plastyczne próbowaliśmy przywołać zimę i poczuć klimat obecnej pory roku. W trakcie spotkań stworzyliśmy sztuczny śnieg, pingwinka, harmonijkowego bałwana, śnieżną farbę, dzięki której powstały przepiękne obrazki. Wykonaliśmy także laurki dla babci i dziadka oraz maski karnawałowe. Tradycyjnie w czwartek udaliśmy się do kina na film ,,Urwis". Ostatniego dnia zajęć na dzieci czekała niespodzianka - fontanna czekoladowa, która zawsze sprawia najmłodszym wiele radości.

 

"Spotkania z ciekawym tematem" wracają!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Sonia Mika środa, 29 stycznia 2020 14:40

W nowym roku wracają „Spotkania z ciekawym tematem". Pierwsza odsłona tegorocznego cyklu będzie szansą do porozmawiania o aktywności fizycznej i profilaktyce zdrowotnej. Gościem spotkania będzie Izabela Pakuła – absolwentka AWF, trenerka fitness, wieloletnia nauczycielka wychowania fizycznego, a obecnie dyrektor Szkoły Podstawowej w Bytomiu. Entuzjastka aktywnego trybu życia i zdrowego żywienia.

Na spotkanie „Profilaktyka zdrowotna i aktywność fizyczna" zapraszamy 4 lutego o godz. 16:30 do Biblioteki Publicznej w Zbrosławicach.

spotkanie-aktywnosc fizyczna

   

Zajęcia plastyczne - Zbrosławice

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Sonia Mika środa, 29 stycznia 2020 11:26

Uprzejmie informujemy, iż zajęcia plastyczne

w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach

zostaną wznowione od 13.02.2020 roku.

   

Strona 2 z 198