Witamy na stronie głównejSensoplastyka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Daria Michalik czwartek, 20 lutego 2020 09:47

Arcyglutki

 

Wielkie bale w karnawale!!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 17 lutego 2020 18:32

Jak co roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach karnawał zaczął się na całego! 11 lutego odbył się u nas bal przebierańców dla dzieci. Zawitały na niego: aniołki, policjantka, superbohaterowie, strażacy, księżniczki, biedronki, koty, zajączki, krówka, żabka, koniki Pony oraz wiele innych postaci z bajek. Atmosfera w trakcie balu była fantastyczna, dzieci brały udział w różnych konkursach i zajęciach ruchowych. We wspólnej zabawie uczestniczyło prawie 90 przebierańców. Dzieci doskonale bawiły się wraz z rodzicami, tempo nie zwolniło ani na chwilę, toteż wszyscy zmęczeni ale zadowoleni wrócili do domu.

W tym miejscu Biblioteka serdecznie dziękuje panu Markowi Minkusowi za zasponsorowanie dzieciom słodkiego poczęstunku.

   

SPOTKANIE Z PRAWNIKIEM

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Daria Michalik czwartek, 13 lutego 2020 13:07

Po co komu prawnik? - na to pytanie starał się będzie odpowiedzieć gość kolejnego spotkania z ciekawym tematem. Na spotkanie z Maciejem Jansonem zapraszamy 18 lutego, o godz. 16:30 do Biblioteki Publicznej w Zbrosławicach.

Maciej Janson studia prawnicze ukończył w 2008 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie składając w katedrze prawa karnego, prace magisterską napisana pod kierunkiem Prof. Dr hab. Andrzeja Zolla. Zajmuje się świadczeniem stałej i kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorstw, instytucji samorządowych oraz organizacji pozarządowych. Główne obszary praktyki zawodowej obejmują prawo cywilne, gospodarcze i rejestrowe. Posiada znaczące doświadczenie w zakresie obsługi stowarzyszeń, fundacji oraz organizacji pożytku publicznego. Członek rad nadzorczych spółek East Side Capital S.A. oraz EcoCar S.A.

prawnik

   

Strona 12 z 209