Witamy na stronie głównejWieczór z Andersenem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator piątek, 05 marca 2010 15:49

Gminna Biblioteka Publiczna w Zbrosławicach organizuje „Wieczór z Andersenem”

Dnia 25.03.2010 roku w siedzibie Biblioteki przy ul. Wolności 108. Do udziału zapraszamy uczniów klas III Szkoły Podstawowej. Warunek: ZNAJOMOŚĆ BAŚNI ANDERSENA. Zapisy w Bibliotece do 22.03.2010 r.

 

 

Konkurs rozstrzygnięty

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator piątek, 05 marca 2010 15:37

W dniu 24 lutego 2010 roku w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Ziemięcicach odbyło się podsumowanie konkursu czytelniczego na najwięcej wypożyczonych i przeczytanych książek w bibliotece w 2009 roku. W tym roku wśród szczęśliwych laureatów znaleźli się: I miejsce – Sandra Krzywiania, dwa kolejne miejsca zajęli ex equo Weronika Marek i Łukasz Giemza, uczniowie Szkoły Podstawowej w Ziemięcicach. Zwycięzcom konkursu gratulujemy i informujemy, że kolejny konkurs czytelniczy już trwa więc zapraszamy do aktywnego korzystania z bibliotecznego zbioru. Mottem tego konkursu niech będą słowa Marii Dąbrowskiej: „Książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów cywilizacji.”

GALERIA

 

   

Ferie w Bibliotece

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 04 marca 2010 15:47

Podczas ferii zimowych biblioteka w Łubiu zorganizowała dla dzieci zajęcia. Milusińscy brali udział w zabawach plastycznych i ruchowych na świeżym powietrzu. Do dyspozycji mieli komputer z dostępem do Internetu oraz możliwość oglądania filmów DVD. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że zajęcia w bibliotece były bardzo fajne i chętnie wezmą udział w następnych.

GALERIA

   

Strona 178 z 181