Witamy na stronie głównejBudowa CUP

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator wtorek, 15 czerwca 2010 22:29

Wiosną tego roku rozpoczęła się budowa nowego budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Zbrosławicach. Budynek rośnie w oczach, czego dowodem są zdjęcia umieszczone w naszej galerii.

 

 

ODWIEDZINY W BIBLIOTECE !!!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator piątek, 11 czerwca 2010 21:15

Maj i czerwiec to miesiące, kiedy biblioteki naszej gminy odwiedzają grupy przedszkolaków oraz uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych. Dla niektórych dzieci to często pierwsze ale nie ostatnie spotkanie z biblioteką publiczną – miejscem gdzie znajdą kolorowe książeczki wywołujące uśmiech na ich buziach.

 

GALERIA

   

Rolada

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator wtorek, 01 czerwca 2010 22:04

Dnia 7.05.2010 r. w Muzeum w Tarnowskich Górach, odbył się wieczór autorski Jana Drechslera – autora książki pt. „Rolada”. Jest to kolejna pozycja w dorobku rodzimego pisarza. Każdy kto przeczytał tę powieść; a jest mieszkańcem Tarnowskich Gór lub okolic, znajdzie w niej na pewno znajome akcenty. A to któraś z kamienic jest podobna do tej którą znamy, a to jeden z bohaterów kogoś nam przypomina i niektóre sytuacje opisane w książce dziwnie znajome... Takie i inne domysły mogą nam towarzyszyć od pierwszych stron powieści, po którą zapraszamy czytelników do GBP w Zbrosławicach.

 

GALERIA

   

Strona 182 z 188