Witamy na stronie głównejACH CO TO BYŁ ZA BAL !!!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 15 lutego 2010 14:11

12 lutego 2010 roku punktualnie o godź. 16.00 na sali pojawiły się różne postacie z bajek: księżniczki, wróżki, rycerze, strażacy, żółwie, kotki i wiele, wiele innych. Prawie 30 dzieci bawiła się w takt skocznej muzyki. Nie można też zapomnieć o rodzicach i opiekunach towarzyszących dzieciom. Zabawa była wspaniała, dzieci bardzo chętnie zgłaszały się do różnych konkursów, a w niektórych uczestniczyli także rodzice. Kulminacyjnym momentem imprezy był wybór króla i królowej balu. Jurry miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie dzieci prezentowały się wspaniale. Po długich obradach w końcu się udało – królem balu został Eryk Połoński przebrany za Króla Artura, natomiast królową – Emilka Ochman, która wcieliła się w piękną księżniczkę. Dla dzieci zostały przygotowane nagrody za udział w konkursach oraz słodki poczęstunek. Koniec zabawy jest zawsze przykry, tak też było i teraz. Dzieci z żalem opuszczały salę, ale wcześniej obiecały, że również w przyszłym roku chętnie i tak samo licznie przybędą na bal.

Ze względu na ograniczone możliwości lokalowe biblioteki, bal przebierańców odbył się w Domu Mniejszości Niemieckiej w Zbrosławicach. W związku z tym Dyrekcja i bibliotekarze dziękują za udostępnienie sali, a w szczególności Pani Burdzie za okazaną pomoc i zrozumienie.

do galerii zdjęć

 

OGŁOSZENIE

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 11 lutego 2010 07:00

W związku z balem przebierańców dla dzieci, organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Zbrosławicach

dnia 12 lutego 2010 roku (piątek) wypożyczalnia czynna będzie do godziny 15.00

 

 

   

BAL PRZEBIERAŃCÓW DLA DZIECI

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 01 lutego 2010 15:10

Zabawa odbędzie się dnia 12 lutego (piątek) w godzinach od 16 do 18.30 w siedzibie Mniejszości Niemieckiej przy ulicy Batorego 4. Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek oraz nagrody za najciekawszy strój.

Zapisy i opłata w wysokości 5 zł w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach przy ul. Wolności 108 do dnia 10 lutego 2010. Telefon 32 233 70 80.

 

 

   

Strona 185 z 187