Witamy na stronie głównejTakiego balu jeszcze nie było!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 07 marca 2011 20:48

25 lutego 2011 r. prawie 40 dzieci z naszej gminy bawiła się na corocznym balu przebierańców. Przy skocznej muzyce dzieci wspaniale się bawiły. Jurry wybrało również Króla i Królową balu. Królem został mały klaun Oskar Kacprzyk, a Królową piękna śnieżynka Maja Jelonek

Niestety choć zabawa była wspaniała nadszedł czas zakończenia. Dzieci z żalem opuszczały salę choć wcześniej obiecały, że w następnym balu chętnie wezmą udział.

Ze względu na ograniczone możliwości lokalowe biblioteki bal odbył się w Domu Mniejszości Niemieckiej w Zbrosławicach. Dyrekcja i bibliotekarze dziękują za udostępnienie sali, a w szczególności Pani Burdzie za okazaną pomoc i zrozumienie. Dziękujemy również Pani Karinie Respondek za zasponsorowanie nagród dla dzieci.

 

Więcej: Takiego balu jeszcze nie było!

 

Konkurs na ilustracje

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator piątek, 11 lutego 2011 21:12

ilustracje.jpg

   

FERIADA

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator wtorek, 08 lutego 2011 16:20

Od 19 do 28 stycznia podczas ferii zimowych w bibliotece w Łubiu odbywały się zajęcia dla dzieci. Uczestnicy wykonali przepiękne prace plastyczne, które można podziwiać w bibliotece. Do dyspozycji mieli również komputer z dostępem do Internetu i ciekawe gry planszowe. Uwieńczeniem akcji była wspólnie wykonana makieta „Park Dinozaurów”. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że tegoroczna Feriada była fajna i chętnie wezmą udział w następnych.

Więcej: FERIADA

   

Strona 204 z 214