Witamy na stronie głównejFERIADA

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator wtorek, 08 lutego 2011 16:20

Od 19 do 28 stycznia podczas ferii zimowych w bibliotece w Łubiu odbywały się zajęcia dla dzieci. Uczestnicy wykonali przepiękne prace plastyczne, które można podziwiać w bibliotece. Do dyspozycji mieli również komputer z dostępem do Internetu i ciekawe gry planszowe. Uwieńczeniem akcji była wspólnie wykonana makieta „Park Dinozaurów”. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że tegoroczna Feriada była fajna i chętnie wezmą udział w następnych.

Więcej: FERIADA

 

BAL PRZEBIERAŃCÓW

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 03 lutego 2011 15:28

Gminna Biblioteka Publiczna w Zbrosławicach organizuje BAL PRZEBIERAŃCÓW dla dzieci w wieku od 3-10 lat. Zabawa odbędzie się dnia 25 lutego (piątek) w godzinach od 16 do 18.30 w siedzibie Mniejszości Niemieckiej przy ulicy Batorego 4. Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek oraz nagrody za najciekawszy strój.

Zapisy i opłata w wysokości 5 zł w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach przy ul. Wolności 108 do dnia 18 lutego 2010. Telefon 32 233 70 80.

   

CZYTELNIK – TO BRZMI DUMNIE

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator niedziela, 30 stycznia 2011 20:32

Dnia 27.01.2011r. w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Ziemięcicach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego na najwięcej wypożyczonych i przeczytanych książek w 2010 roku. To już ósmy taki konkurs organizowany przez bibliotekę. Tegorocznym zwycięzcą został Dominik Kapek, uczeń VI klasy. Na drugim miejscu uplasowała się Sandra Krzywania z klasy V, natomiast trzecie miejsce zajęła Martyna Matysiak również z klasy V. Laureaci to uczniowie SP Ziemięcice. Konkurs czytelniczy adresowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych, a jego celem jest zainteresowanie dzieci światem książki. Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy i jednocześnie informujemy, że kolejny konkurs już trwa. Zapraszamy do korzystania z bibliotecznego zbioru i aktywnego uczestnictwa w nowej edycji konkursu wszystkie dzieci szkół podstawowych.

Ten jest najszczęśliwszy z ludzi, któremu nikt zapału do książek nie ostudzi”.

J. Kasprowicz

 


   

Strona 205 z 214