Spotkanie edukacyjne z kosmetologiem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Zbrosławickie „Spotkania z ciekawym tematem" w grudniu powrócą dwukrotnie. Na pierwszym z nich, już we wtorek 10 grudnia Agnieszka Pop przeprowadzi „Kosmetologiczne warsztaty zabiegowe higieny i wizerunku".

Agnieszka Pop to założycielka mobilnego salonu kosmetycznego Dermalia. Z wykształcenia kosmetolog, edukator zdrowotny oraz pedagog. Ukończyła studia kosmetologiczne na wydziale Ochrony Zdrowia w Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach, zdobywając tytuł licencjowanego kosmetologa oraz studia magisterskie na wydziale Nauk Społeczno- Pedagogicznych w Wyższej Szkole Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie na kierunku pedagogika (tytuł magistra edukacji zdrowotnej z rehabilitacją). Profesjonalnie zajmuje się kosmetologią leczniczą oraz pielęgnacyjną. Do jej zainteresowań należą nowoczesne naturalne metody walki z wszelkimi problemami skórnymi, jak i starzeniem się skóry.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu. Wstęp jest bezpłatny.

- Spotkanie edukacyjne dla mieszkańców w ramach projektu „Aktywne Zbrosławice".

- „Aktywne Zbrosławice" – projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny".

spotkanie kosmetolog