Wigilia dla samotnych

Przed nami zawsze niecierpliwie wyczekiwany okres Świąt Bożego Narodzenia. Już wkrótce zasiądziemy do wigilijnych stołów, by wspólnie ze swoimi rodzinami celebrować tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jest to czas pełen spokoju, ciepła i radości, gdy gasną wszelkie spory, zapominane są urazy, a miłość i wsparcie ze strony bliskich są rozwiązaniem wszystkich problemów. To również czas przemyśleń, wspomnień oraz spotkań. Czas, który należy spędzać wspólnie z innymi.

Podobnie, jak w latach ubiegłych i wzorem tegorocznego spotkania wielkanocnego, Urząd Gminy Zbrosławice wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Gminną Biblioteką Publiczną pragnie zorganizować „Wigilię dla samotnych". Wspólne bożonarodzeniowe spotkanie odbędzie się 24 grudnia o godz. 11:00 w świetlicy gminnej w Wieszowie, przy ul. Bytomskiej 154. Dla chętnych zostanie zorganizowany bezpłatny transport, który zabierze i odwiezie z powrotem do domów.

Zgłoszenia na wigilię prowadzone są przez GOPS Zbrosławice. Zapraszamy serdecznie.

wigiliadlasamotnych