Zakup Nowości Wydawniczych 2019 r. - „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”

Informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Zbrosławicach otrzymała dotację na zakup nowości wydawniczych w 2019 r. ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa. Było to dofinansowanie zadania w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Nasza Biblioteka otrzymała kwotę 5800 zł, dzięki czemu księgozbiór powiększył się o 255 woluminów. Głównie są to pozycje z literatury pięknej oraz dla dzieci i młodzieży. Przyznane środki finansowe zostały wykorzystane w całości w oznaczonym terminie. Zakupione książki zostały opracowane i udostępnione czytelnikom.

LogoBNNPRC