Takiego balu jeszcze nie było!

25 lutego 2011 r. prawie 40 dzieci z naszej gminy bawiła się na corocznym balu przebierańców. Przy skocznej muzyce dzieci wspaniale się bawiły. Jurry wybrało również Króla i Królową balu. Królem został mały klaun Oskar Kacprzyk, a Królową piękna śnieżynka Maja Jelonek

Niestety choć zabawa była wspaniała nadszedł czas zakończenia. Dzieci z żalem opuszczały salę choć wcześniej obiecały, że w następnym balu chętnie wezmą udział.

Ze względu na ograniczone możliwości lokalowe biblioteki bal odbył się w Domu Mniejszości Niemieckiej w Zbrosławicach. Dyrekcja i bibliotekarze dziękują za udostępnienie sali, a w szczególności Pani Burdzie za okazaną pomoc i zrozumienie. Dziękujemy również Pani Karinie Respondek za zasponsorowanie nagród dla dzieci.