Imprezy organizowane przez bibliotekę

SPOTKANIE Z CIEKAWYM TEMATEM!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Daria Michalik poniedziałek, 12 października 2020 08:37

spotkanie-podroznik

W podróż przez 3 kontynenty zabierze ze sobą gość kolejnego "Spotkania z ciekawym tematem". Piotr Kowalczyk jest publicystą, geografem i przewodnikiem. Organizuje wyprawy, prowadzi szkolenia i prelekcje. Jest autorem serwisu "Globtroterzy" i festiwalu "Tydzień Ziemi".

Na prelekcję opartą o zdjęcia z różnych zakątków świata zapraszamy 13 października do świetlicy gminnej w Wieszowie. Początek o godz. 15:30. Spotkanie edukacyjne dla mieszkańców w ramach projektu “Aktywne Zbrosławice”.

"Aktywne Zbrosławice" - Projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny).

 

Jak było na Festynie Rodzinnym w Ziemięcicach?

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poprawiony: piątek, 04 września 2020 21:04 Wpisany przez Administrator środa, 26 sierpnia 2020 18:35

W dniu 23 sierpnia przy Bibliotece w Ziemięcicach odbył się Festyn Rodzinny w ramach projektu „Aktywne Zbrosławice". Trwał krótko, bo tylko 3 godziny, ale był to bardzo intensywnie spędzony czas. Każdy uczestnik znalazł coś dla siebie: dla dzieci największą atrakcją był dmuchany zamek i darmowa wata cukrowa, którą mogli jeść w nieskończoność. Dużym powodzeniem cieszyły się także gry prowadzone przez animatorkę Gosię, można było brać udział w m.in.: zawodach sportowych, robieniu wielkich baniek, budowaniu budowli z patyczków konstrukcyjnych oraz zabawach z chustą. Można było także przebrać się w śmieszne stroje! Każdy uczestnik dostał nagrodę za udział. Gdy ktoś zgłodniał, mógł posilić się gorącą kiełbaską z grilla lub przekąsić coś na szybko, np. popcorn. Festyn cieszył się dużym zainteresowaniem: odwiedziło nas około 150 osób! Dzieci zadowolone wróciły do domów co było dla nas największą nagrodą. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!! Widzimy się wkrótce!!

   

Zwycięzcy zabawy "Zostań ekspertem od Andersena"

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 07 maja 2020 15:27

Nagrody za naszą zabawę już odebrane. Poniżej przedstawiamy galerię zwycięzców!
Zachęcamy do brania udziału w naszych konkursach. Następny już niebawem!

   

Zajęcia plastyczne LUTY

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator wtorek, 03 marca 2020 20:29

Plastyka1

Plastyka2

   

Strona 1 z 46